WegeBunkier #4 Kupowanie w ciemno?

Dziś odbyła się kolejna edycja WegeBunkra w Gdańsku. Z wielkim zaciekawieniem odwiedziłam imprezę za pierwszym razem mając nadzieję na wielkie wegańskie wydarzenie w centrum Gdańska z milionem egzotycznych potraw,których jeszcze nigdy nie próbowałam.

Oczywiście moje oczekiwania zostały bardzo szybko zweryfikowane na pierwszej jak i czwartej edycji. Z tego co słyszałam to ominęła mnie najlepsza czyli trzecia:) A dzisiejsza impreza reklamowana była takimi słowami:

Zapraszamy na czwartą edycję WegeBunkier – Targów Produktów Wegańskich. Produktów nie tylko spożywczych, ale również wszelkiego rodzaju kosmetyków, biżuterii, koszulek – wszelkich rzeczy związanych z tematyką wegańską.Dodatkową atrakcją WegeBunkra jest Leśna Strefa Relaksu, z „leśnymi” wizualizacjami, gdzie możecie wygodnie zasiąść na leżakach i doświadczyć relaksującego masażu. (źródło https://www.facebook.com/WegeBunkier)

No i albo ja jestem ślepa albo ominęłam jakieś piętro? Naprawdę widziałam tam parę skromnych stoisk z niewielką ilością produktów za to z wielką ilością ulotek. Może to tak ma działać? Celem jest  promocja lokalnych sprzedawców, zajawianie ludzi na nowe produkty, może nie powinnam oczekiwać od tego miejsca halowej sprzedaży, może rzeczywiście jak sami organizatorzy wspomnieli zależy im na kameralnym klimacie.Kameralny klimat nie oznacza jednak przygaszonych świateł można uzyskać go na wiele sposobów, wiem, też, że jedzenie po ciemku jest dla wielu tak mocnym przeżyciem, że zakrawa o fetysz ja jednak lubię widzieć co jem, lubię czytać etykiety i patrzyć sprzedawcy w oczy a to było tu bardzo utrudnione.

Co by nie mówić dla mnie za ciemno ale żeby nie było tak negatywnie to jestem wdzięczna, że ta impreza istnieje, może następnym razem trafię na tą lepszą frekwencję. Dziś mieliśmy możliwość wybierać pomiędzy Kuchnią Społeczną, WegeBunkrem oraz leczeniem kaca w VeganBurgers. To już coś, opcja wyboru nastraja pozytywnie i oby więcej takich wydarzeń. Z dzisiejszego dnia polecam ciasteczka z Peace of Cake, uratowały mi nastrój:)

Aha, strefa relaksu w tym obrzydliwym klubie( tu całkiem subiektywnie) nie za bardzo chyba zachęcała do odpoczynku?

fot tytułowe: https://www.facebook.com/WegeBunkier/

Written by

Agnieszka

275 Posts

W wolnych chwilach rozmyślam jak zmienić świat na lepszy, poszukując magii człowieczeństwa. Uwielbiam czytać książki i prowadzić działania na rzecz zwierząt. Nie potrafię zupełnie pisać o sobie, wolę o innych.
View all posts