Wegańskie memy cz.2

Wiadomo nie od dziś, że obraz i słowo działają dużo mocniej niż samo słowo. Co ciekawe obraz wydawałoby się nie potrzebuje już dopowiedzeń. Czy chodzi o fotografię czy o malarstwo to co widzimy interpretujemy często po swojemu i dla siebie, doszukując się czegoś więcej, czegoś co jest częścią nas samych, odzwierciedlającego nasze emocje. Myślę, że dlatego właśnie memy zawładnęły światem, w szybki i prosty sposób pomagają Ci odnaleźć to o czym właśnie myślisz, zmotywować Cię do pracy lub obrazić kogoś kogo nie lubisz.

 Czy internet stał się już substytutem wszystkiego?  Pracuję z wieloma młodymi ludźmi, którzy większość swojego dnia spędzają na oglądaniu Facebooka, śmiesznych memów czy poszukiwaniu życiowych sentencji zawartych w obrazkach.  Dzięki za Sztuczne Fiołki, oni przynajmniej łączą zabawne słowo z ładnymi obrazkami  a jednocześnie na bieżąco komentują sytuacje w kraju. Sama kiedyś zaczynałam dzień od kwejka, jednak poziom żartu w końcu mnie  przeraził, na zawsze. Lubię ładne obrazki i dobre słowa, poniżej jedne z lepszych wegańskich memów wybranych celowo, bo Sheldon, bo Spok, bo Bill Murray.

974af4c24c3eb74ec8e92c5b0c9f40aa

2941ef2090438cf93758ab6b5b643eb4

e2a312076bf5149d1b9eebf0c277e937

A Spok’owi dziękuje najbardziej:)Za promowanie tego sposobu na życie.

Fot: Pinterest.

Written by

Agnieszka

275 Posts

W wolnych chwilach rozmyślam jak zmienić świat na lepszy, poszukując magii człowieczeństwa. Uwielbiam czytać książki i prowadzić działania na rzecz zwierząt. Nie potrafię zupełnie pisać o sobie, wolę o innych.
View all posts