O autorce

Nazywam się Agnieszka Olszak, choć wolę gdy mówisz do mnie Rahela od 4 lat pracuję w organizacji NGO działającej na rzecz zwierząt hodowlanych.

Po 13 latach pracy w korporacji, jako projektantka odzieży, postanowiłam rzucić wszystko (rozbiegliśmy się ideologicznie) i wyjechać z miasta na wieś, przechodząc w tryb pracy zdalnej.

Temat praw zwierząt od lat jest mi bliski, jednak nie zawsze byłam pragmatyczna, właściwie to można powiedzieć, że zaczynając tego bloga w 2015 roku, byłam radykalną weganką. Wiele wpisów z tamtych lat zostawiłam, aby pamiętać, jak zmienił się mocno mój światopogląd.

Przez lata edukowałam się w temacie hodowli przemysłowej, od wolontariatu po stałą współpracę z Otwartymi Klatkami, doszłam do momentu, gdy zaczęłam szerzej pogłębiać temat praw zwierząt, zahaczając o etykę i moralność. Moje teksty znajdziesz także na blogu Otwartych Klatek, który koordynowałam w ramach swojej pracy tu.

Dziś moje teksty częściej opisują efektywne sposoby na pomaganie, niż teksty dotyczące samego weganizmu.

Agnieszka Rahela Olszak

Wszystkie rysunki na tym blogu pochodzą z ręki mojej kochanej partnerki zwanej Panią Krysią, tudzież wiejską Wandą i otoczone są prawami autorskimi tak jak treści na tym blogu.

W wolnych chwilach spacerujemy po lesie i pomagamy napotkanym zwierzętom. W naszym domu mieszkają 4 koty Alma i Staś, Ula, Jagoda 3 psy Harry, Lola, Hela i dwa króliki Ryszard oraz Petra, żółw Bibi. Każde z nich uratowane od jakiejś niedoli i krzywdy wyrządzonej przez człowieka. Więcej znajdziesz tu: https://www.instagram.com/hodowlaslow/

Jak się ze mną skontaktować?

To proste, napisz e-mail: info@calkiemnudnezycie.pl

Share