Książki o zwierzętach i nie tylko

W tym odcinku drugiej serii dotyczącej etycznego życia opowiadamy o książkach, które mogą zmienić twoje życie. Oczywiście zależy, w którym momencie swojego życia jesteś, ale jeżeli masz jakiekolwiek wahania odnośnie moralnych wyborów związanych z dietą, czy eksploatacją zwierząt, są to książki dla Ciebie.

Opowiadamy między innymi o Sapiens, od zwierząt do bogów – Youvala Harariego, Społeczeństwie bez mięsa – Jarosława Urbańskiego, czy Zjadanie zwierząt J.S Foera.

O większości moich polecanych książek, możesz przeczytać tu: książki, które czytam

Krysia natomiast opowiada o tym, co czytać, jeżeli nie chcesz siedzieć w tematyce zwierząt, wspomina dzienniki Virginii Woolf i krótkie opowiadania Mrożka.

Daj znać, jakie jest Twoje top 10 książek, które możesz bez mrugnięcia okiem polecić.

Jeżeli podoba Ci się nasz podcast, możesz go subskrybować na prawie każdej platformie, jeżeli uważasz, że warto go polecać, wystaw nam cenę tu: https://www.podchaser.com/podcasts/hodowla-slow-jak-zyc-etycznie-1201551

Written by

Agnieszka

237 Posts

W wolnych chwilach rozmyślam jak zmienić świat na lepszy, poszukując magii człowieczeństwa. Uwielbiam czytać książki i prowadzić działania na rzecz zwierząt. Nie potrafię zupełnie pisać o sobie, wolę o innych.
View all posts