Podszept#1: Make Love not Walls.

  • Home
  • Blog
  • Podszept#1: Make Love not Walls.

Dzięki dobrym ludziom powstają dobre pomysły. Tak narodził się ten. Podszept to inaczej inspiracja, pożywka dla mózgu. W tych notatkach będę wam co piątek podrzucała inspirujące mnie filmy, linki, zdjęcia.

W dzisiejszym świecie moda powinna oferować coś więcej niż kolejne ubranie, dziś moda to odpowiedzialność, równość i reakcja na to, co dzieje się na świecie.

 Pamiętacie jak pisałam o Vivienne Westwood tu:klik. Ona doskonale wie, jak wykorzystać ubranie do walczenia z zanieczyszczeniem środowiska, umieszczając mocne hasła na swoich T-shirtach, eksponując je dodatkowo na pokazach mody.

Marka Nike oraz Diesel zareagowała na to, co się dzieje w polityce w ostatnich dniach, tworząc wspaniałe kampanie reklamowe poruszające temat równości, jedności, człowieczeństwa. Zobaczcie sami!

Diesel:

 

Słowo równość to słowo roku 2017, nie zdziwcie się, jeżeli zobaczycie kolejne marki podążające za tym „trendem”. Dziś moda krzyczy i informuje. Dziś moda dorosła do poważnego przekazu i może zamiast kolejnej koszulki z napisem Party, sięgniemy po coś, co jest bliskie naszym poglądom.

fot: Unsplash.

Ps. Dziękuję Dawid.

Agnieszka

W wolnych chwilach rozmyślam jak zmienić świat na lepszy, poszukując magii człowieczeństwa. Uwielbiam czytać książki i prowadzić działania na rzecz zwierząt. Nie potrafię zupełnie pisać o sobie, wolę o innych.

%d bloggers like this: