Skip to content

O nas

O sobie najtrudniej, bo jak opisać to, jak widzą mnie inni, niż nie przez nich, a jak widzę siebie ja, widzicie tylko Wy.

Hodowla Słów
Agnieszka

Agnieszka

Domatorka, kociara, aktywistka (mentalnie, choć wydaje się, że i praktycznie). Magister sztuki, to jedyne co pewne, bo na papierku. Muzykoholiczka i weganka.

Boli mnie to, co ze światem zrobili ludzie. Wciąż poszukuję magii człowieczeństwa.

Lata mieszanych uczuć i doświadczeń, głowy pełnej marzeń i galopujących myśli. To ja, najbardziej optymistycznie jak mi się udało: Agnieszka, Rahela, Acia Queen Bambaataa, imię nie gra tu najmniejszej roli.

Pani Krysia

To nasz dostawca produktów roślinnych, opakowanych w naturalne, uszyte przez siebie worki. Moja pomoc i ostoja w czasach zarazy, a także świetna rysowniczka, która swoimi kreskami upiększa tutejsze wpisy. Zakochana na zawsze w jedynym słusznym, purpurowym księciu, w dodatku weganinie.

Hodowla Słów

 

O Hodowli Słów

Blog Hodowla Słów poświęcony jest trosce o zwierzęta i środowisko. Piszę o tym, jak być odpowiedzialnym konsumentem, jak żyć ekologicznie, jak to jest być weganinem.

Moim celem jest stworzenie miejsca, które edukuje i zachęca do poszerzania swojej wiedzy w zakresie ogólnie pojętej ekologii oraz praw zwierząt. Nie skupiam się na jednej płaszczyźnie, lawiruję pomiędzy sprawami codziennymi, sztuką, graffiti czy filmem. Często poruszam tematy związane z modą oraz procesami produkcji odzieży. Pokazuję, jak inni ludzie podchodzą do intrygujących mnie tematów, jak różnorodnych form przekazu używają, by dać wyraz tym jakże nurtującym problemom.

Ten blog powstał, bo nie jest mi obojętny los tego świata, los zwierząt. Mam nadzieję zachęcić do tego także Ciebie.

Archives

  • 2017 (32)
  • 2016 (78)
  • 2015 (15)